ścianka reklamowa łukowa 3 x 5

ścianka reklamowa łukowa 3 x 5

2299 zł

Szczegóły:

Nazwa : Ścianka POP UP 3x5

Wersja : Łukowa

Ilość paneli : 7 szt. ( 70 cm. szer x 229 cm. wys. )

Szerokość : 550 cm. Wysokość 229 cm.

Gwarancja : 12 miesięcy

Termin realizacji: do 7 dni lub expres z dnia na dzień

Ścianka reklamowa POP UP  - niezbędne narzędzie w każdej firmie.

Podstawowym atutem oferowanej ścianki reklamowej jest jej mobilność składanie czy rozkładanie zajmuje zaledwie 3-5 min i jest z łatwością do wykonania przez jedną osobę zarówno mężczyznę jak i kobietę .

Po rozłożeniu uzyskujemy niesamowitej jakości ściankę reklamową która ma rozpiętość w zależności do modelu POP UP 3x2 - szer. 280 cm , POP UP 3x3 - szer. 350 cm, POP UP 3x4 - szer. 420 cm, POP UP 3x5 - szer. 480 cm., POP UP 3x6 - szer. 550 cm. istnieje możliwość wyprodukowania ścianki reklamowej dowolnej szerokości, wysokość jest stała i ma 229 cm.

Ponadto ścianka reklamowa oferowana przez nas ma możliwość wykorzystania kufra transportowego jako dodatkowy nośnik reklamy stanowiący stoisko informacyjne / trybunka 

Ścianka reklamowa składa się z:

  • aluminiowej konstrukcji dzięki czemu jest wytrzymała przez co może służyć długie lata,
  • paneli graficznych które wydrukowane są w jakości fotograficznej,
  • każdy panel zabezpieczony jest dodatkowym laminatem matowym przez co grafika zabezpieczona jest przed uszkodzeniem mechanicznym oraz działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych,
  • całość ( stelaż + panele graficzne ) pakuję się w wygodny kufer transportowy który mieści się w bagażniku każdego samochodu ( kufer posiada kółka oraz rączkę do swobodnego przemieszczania ) 

Kupując raz ściankę reklamową konstrukcja posłuży wiele lat na wiele różnych akcji eventowych dzięki możliwości wymiany plansz graficznych na nowe, przez co Państwa ścianka reklamowa będzie przez lata aktualna. 

Produkowaliśmy ścianki w których projektowaliśmy grafikę w taki sposób, iż nasi klienci raz w roku wymieniali jeden panel graficzny na aktualny pozostawiając pozostałe panele bez zmian przez co można było uniknąć kosztów wymiany plansz graficznych w całej ściance.   

Ścianki reklamowe wykonujemy w dwóch wersjach: ścianka reklamowa prosta oraz ścianka reklamowa łukowa.

Dodatkowym wyposażeniem ścianki reklamowej które można dokupić jest:

  1. Górny drewniany blat na kufer transportowy w cenie 99 zł. Netto
  2. Owijka z grafiką na kufer transportowy - GRATIS
  3. Komplet halogenów ( 2 szt. ) każdy ma po 150 VAT wystarczy na oświetlenie ścianki do 3 x 5 - 99 zł. Netto

Standardowy termin realizacji wynosi 7 dni od dnia opłacenia zamówienia jeżeli jednak istnieje taka potrzeba to możemy zrobić nawet z dnia na dzień jednakże taką potrzebę realizacji ekspresowej prosimy wcześniej uzgodnić telefonicznie z pracownikiem naszej firmy.

Zamówione produkty wysyłamy firmami kurierskimi DPD, UPS, DHL, dostawa odbywa się na drugi dzień roboczy po wysyłce towaru.

Po nadaniu paczki system automatycznie wysyła powiadomienie na email oraz w postaci smsa z nazwą firmy kurierskiej oraz z nr listu przewozowego.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów z siedziby lub lokalnego punktu sprzedaży, fakt ten należy wcześniej uzgodnić telefonicznie.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba istnieje możliwość wysyłki paczki z odbiorem w SOBOTĘ usługa taka wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości ok 10 zł.

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

Karta gwarancyjna dodawana jest do każdego produktu w wersji elektronicznej wysyłana na email.

Ścianka reklamowa POP UP 3x5.

Plik graficzny prosimy przygotować w skali 1:1 czyli 550 cm. szerokości x 229 cm. wysokości

Grafika musi być jednej całości bez dzielenia na panele.

Plik prosimy zapisać w formacie .tif ( kolorystyka CMYK )

Minimalna rozdzielczość pliku 130 dpi.

Gotowy plik prosimy przysłać do nas poprzez www.wetransfer.com jako odbiorcę prosimy podać nasz adres email.