stojak wielkoformatowy

stojak wielkoformatowy

599 zł

Szczegóły:

Nazwa: Stojak Wielkoformatowy

Szerokość - min. 100 cm. x max. 240 cm.

Wysokość - min. 100 cm. x max. 240 cm.

Cena zawiera: konstrukcję, wydruk , torbę transportową

Stojak wielkoformatowy z wydrukiem to imponujących rozmiarów system prezentacji banerowej. Za cenę stojaka, otrzymujesz profesjonalną powierzchnię reklamową, równą ściance wystawienniczej. Konstrukcja prezentuje się elegancko i nowocześnie, pozytywnie wpływając na wizerunek Twojej firmy podczas imprezy branżowych. Teleskopowe ramiona umożliwiają regulację w pionie i w poziomie. 
Elastyczność
Dzięki teleskopowej regulacji, na stojaku możesz mocować grafiki o różnych formatach – od 1,1 x 1,1 m do nawet 2,4 x 2,4 m. System pozwala na wielokrotną, błyskawiczną zmianę wydruku. Stojak wielkoformatowy znajduje zastosowanie podczas różnego rodzaju eventów – targów, szkoleń, konferencji, wystaw, prezentacji produktów, etc.
Mobilność
Po złożeniu, stojak bez problemu zmieści się w bagażniku samochodowym, pod biurkiem czy w schowku w firmie. Jest lekki i prosty w montażu. Dołączona torba transportowa ułatwia przenoszenie i bezpieczne przechowywanie produktu. Stojak wielkoformatowy z banerem zabierzesz ze sobą w każde miejsce, w którym organizujesz akcję promocyjną.
Zamawiając stojak wielkoformatowy, otrzymujesz:
sprawdzoną, aluminiową konstrukcję teleskopową
wydruk o jakości fotograficznej
praktyczną torbę transportową
Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, dotyczącą przygotowania grafiki na potrzeby stojaka.

 

Standardowy termin realizacji wynosi 7 dni od dnia opłacenia zamówienia jeżeli jednak istnieje taka potrzeba to możemy zrobić nawet z dnia na dzień jednakże taką potrzebę realizacji ekspresowej prosimy wcześniej uzgodnić telefonicznie z pracownikiem naszej firmy.

Zamówione produkty wysyłamy firmami kurierskimi DPD, UPS, DHL, dostawa odbywa się na drugi dzień roboczy po wysyłce towaru.

Po nadaniu paczki system automatycznie wysyła powiadomienie na email oraz w postaci smsa z nazwą firmy kurierskiej oraz z nr listu przewozowego.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów z siedziby lub lokalnego punktu sprzedaży, fakt ten należy wcześniej uzgodnić telefonicznie.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba istnieje możliwość wysyłki paczki z odbiorem w SOBOTĘ usługa taka wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości ok 10 zł.

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

Karta gwarancyjna dodawana jest do każdego produktu w wersji elektronicznej wysyłana na email.

Stojak wielkoformatowy

Plik graficzny prosimy przygotować w skali 1:1 czyli 240 cm. szerokości x 240 cm. wysokości

Plik prosimy zapisać w formacie .tif ( kolorystyka CMYK )

Minimalna rozdzielczość pliku 130 dpi.

Gotowy plik prosimy przysłać do nas poprzez www.wetransfer.com jako odbiorcę prosimy podać nasz adres email.